-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони приміщення
Оголошено тендер
523 848.00
UAH
Номер:
09b22858f76147dcba5700408491616d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-15-023322-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012494
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, С.Петлюри, 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Державної казначейської служби України у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38012494
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, С.Петлюри, 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
523 848.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з охорони приміщення
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
15.12.2025 15:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3504010 - Керівництво та управління у сфері казначейського обслуговування
Сума523 848.00 UAH