-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія (для потреб гуртожитку)
Тендер Prozorro UA-2025-12-15-018280-a
Торги не відбулися
5 292 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
45dc8a5ec3fc4e3eb5fbd5db7c27ce44
Внутрішній номер закупівлі:
27570107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-15-018280-a
Замовник:
Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563613
-
Адреса:
78250, Україна, Івано-Франківська область, с. Товмачик, вулиця Привокзальна будинок 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ульмер Назарій Степанович 380343391222,380932930335 vk-41@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 292 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2025 15:54 - 21.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2025 15:54 - 24.12.2025 00:00
Аукціон:
з 24.12.2025 12:51
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 292 000.00 Електрична енергія (для потреб гуртожитку)