-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія (для потреб гуртожитку)
Оголошено тендер
5 292 000.00
UAH
Номер:
b849216baa2146589e2fd930c64e9bd0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-15-022794-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563613
-
Адреса:
78250, Україна, Івано-Франківська область, с. Товмачик, вулиця Привокзальна будинок 30, корпус 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Коломийська виправна колонія (№41)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08563613
-
Адреса:
78250, Україна, Івано-Франківська область, с. Товмачик, вулиця Привокзальна будинок 30, корпус 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 292 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія (для потреб гуртожитку)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
15.12.2025 15:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3601020 - Виконання покарань установами і органами Державної кримінально-виконавчої служби України
Сума5 292 000.00 UAH