• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пально-мастильні матеріали (дизельне паливо) (Код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)

Завершена

616 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 699ad80c456244c088fb4a4cad0e7c0a
Внутрішній номер закупівлі: 27566048
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-15-014189-a   
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області
Контактна особа: Гнип Святослав Романович +380983687495 shakaladik1990@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 616 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.12.2025 14:41 - 20.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.12.2025 14:41 - 23.12.2025 00:00
Аукціон: з 23.12.2025 14:15
Період кваліфікації: 23.12.2025 00:00 - 29.12.2025 10:39
Період завантаження договору: 04.01.2026 00:00 - 14.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴616 000.00 Пально-мастильні матеріали (дизельне паливо) (Код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)