• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пально-мастильні матеріали (дизельне паливо) (Код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)

Оголошено тендер

616 000.00 UAH
Номер: a68a2a78a0cc434486029717c2dcfc93
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-12-000180-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області
Замовник: Відділ освіти виконавчого комітету Рудківської міської ради Самбірського району Львівської області
Очікувана вартість: 616 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пально-мастильні матеріали (дизельне паливо) (Код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.12.2025 07:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяРудки
Сума616 000.00 UAH