-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень) на 2026 рік
Тендер Prozorro UA-2025-12-15-013350-a
Завершена
314 400.00
UAH з ПДВ
Номер:
78be1be45b1a436fb08b323a68de7bd1
Внутрішній номер закупівлі:
27565214
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-15-013350-a
Замовник:
Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
40452947
-
Адреса:
01044, Україна, м. Київ, м. Київ, Хрещатик, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шепель Олег Костянтинович 380444898775,380976686457 tender-depreg@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
314 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2025 15:04 - 21.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2025 15:04 - 24.12.2025 12:00
Аукціон:
з 25.12.2025 13:13
Період кваліфікації:
24.12.2025 12:00 - 25.12.2025 11:50
Період завантаження договору:
31.12.2025 00:00 - 10.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴314 400.00 Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень) на 2026 рік