• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень) на 2026 рік

Оголошено тендер

314 400.00 UAH
Номер: ab28a0a193bd4a35907005112601c110
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-15-016719-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Департамент з питань реєстрації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 314 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з прибирання (послуги з прибирання приміщень) на 2026 рік
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 15.12.2025 14:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти місцевого бюджету (м. Київ)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума314 400.00 UAH