-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Газети, періодичні видання, журнали тощо
Тендер Prozorro UA-2018-11-14-002244-a
Завершена
357 857.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 578.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 578.00 UAH
Номер:
785806b855314ce6bd65509ae0fb8e9c
Внутрішній номер закупівлі:
2756118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-14-002244-a
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34924518
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, просп.Миру 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Губенко Марина Володимирівна +380462604599 mtz@cn.minjust.gov.ua http://just.cg.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22210000-5 ГазетиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
357 857.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 578.00 UAH
Період уточнення:
14.11.2018 16:09 - 19.11.2018 16:14
Період прийому пропозицій:
14.11.2018 16:09 - 29.11.2018 16:14
Аукціон:
30.11.2018 13:32 - 30.11.2018 13:53
Період кваліфікації:
30.11.2018 13:53 - 05.12.2018 14:47
Період завантаження договору:
30.11.2018 13:53 - 20.12.2018 13:53
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газети, періодичні видання, журнали тощо
Кількість
9 найменувань
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ПресЦентр Київ"
Оскарження: 30.11.2018 13:53 - 16.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34809613
-
Контактна особа:
Марія +380445361175 podpiska1@prescentr.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м. Київ,, вул. Предславинська 34-Б
Оскарження: 30.11.2018 13:53 - 16.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
351 737.52 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
309 978.27 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.12.2018 14:47
Документи
18
Скарги
0
ДП "ЦЕНТР ОЦІНКИ ТА ІНФОРМАЦІЇ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00209131
-
Контактна особа:
Віталій Гуцул +380967415040 gutsul.vit@ukr.net
-
Адреса:
02002, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА, будинок 15
Початкова пропозиція
357 522.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
4022a4de6b124b99a1311e29c4741f96
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-14-002244-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ПресЦентр Київ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34809613
-
Контактна особа:
Марія +380445361175 podpiska1@prescentr.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м. Київ,, вул. Предславинська 34-Б
Номер договору:
18/12/1
Сума договору:
309 978.27 UAH з ПДВ
Сума договору:
258 315.23 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.12.2018 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
18.12.2018 00:00
Статус:
Виконаний