-
Відкриті торги
-
КЕП
Газети, періодичні видання, журнали тощо
309 978.27
UAH з ПДВ
Номер:
4022a4de6b124b99a1311e29c4741f96
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-14-002244-a-b1
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34924518
-
Контактна особа:
Губенко Марина Володимирівна +380462604599 mtz@cn.minjust.gov.ua http://just.cg.gov.ua
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, просп.Миру 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПресЦентр Київ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34809613
-
Контактна особа:
Марія +380445361175 podpiska1@prescentr.kiev.ua
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, м. Київ,, вул. Предславинська 34-Б
Класифікатор ДК 021:2015:
22210000-5 ГазетиАналіз за цим CPV
Номер договору:
18/12/1
Дата підписання:
18.12.2018 00:00
Період дії договору:
18.12.2018 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
309 978.27 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 51 663.04 UAH)
Оплачено:
309 978.27 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 51 663.04 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газети, періодичні видання, журнали тощо
Кількість
9 найменувань
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019