-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Електрична енергія на 2026 рік
Тендер Prozorro UA-2025-12-15-003380-a
Торги не відбулися
2 564 992.50
UAH з ПДВ
Номер:
935d49bb409a4439ab741af6c3ea1420
Внутрішній номер закупівлі:
27555615
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-15-003380-a
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Михайло Димов +380983387850 tender.kulevcha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 564 992.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.12.2025 10:24 - 23.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.12.2025 10:24 - 26.12.2025 00:00
Аукціон:
з 26.12.2025 15:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 564 992.50 Електрична енергія