-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія на 2026 рік
Оголошено тендер
2 564 992.50
UAH
Номер:
d1b9e644222a435cba8ebe5522f6b81f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-15-004513-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 564 992.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія на 2026 рік
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
15.12.2025 10:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
244285 кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяКулевча
Сума2 564 992.50 UAH