-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональний комп'ютер/ноутбук
Тендер Prozorro UA-2018-11-12-002255-a
Завершена
388 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 38.80 UAH
мін. крок: 0% або 38.80 UAH
Номер:
a46f079829fd49f799eb6f403757f21e
Внутрішній номер закупівлі:
2755412
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-12-002255-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41698842
-
Адреса:
34300, Україна, Рівненська область, смт Володимирець, вул. Повстанців, буд. 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Дуць +380682859400 duts@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
388 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
38.80 UAH
Період уточнення:
12.11.2018 16:51 - 18.11.2018 16:46
Період прийому пропозицій:
12.11.2018 16:51 - 28.11.2018 16:46
Аукціон:
29.11.2018 14:03 - 29.11.2018 14:48
Період кваліфікації:
29.11.2018 14:48 - 04.12.2018 16:39
Період завантаження договору:
29.11.2018 14:48 - 19.12.2018 14:48
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп'ютер/ноутбук для учня
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
34314, Україна, Рівненська область, Володимирецький р-н, с.Степангород, вул.Шевченка, 59, Степангородський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області
На карті
Персональний комп'ютер/ноутбук для вчителя
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
34314, Україна, Рівненська область, Володимирецький р-н, с.Степангород, вул.Шевченка, 59, Степангородський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
Оскарження: 29.11.2018 14:48 - 15.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Оскарження: 29.11.2018 14:48 - 15.12.2018 00:00
Початкова пропозиція
284 896.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
257 998.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2018 16:39
Документи
31
Скарги
1
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Олена Балюк +380675048383 sales@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Початкова пропозиція
286 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
257 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
20
Скарги
0
ФОП Співак С. А.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2270811427
-
Контактна особа:
Співак Світлана Адамівна +380969297999 spivak@sarny.com.ua
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, м.Сарни, ВУЛИЦЯ ПРОСВІТИ, будинок 9, квартира 7
Початкова пропозиція
290 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
258 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "СОВ-А"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33723682
-
Контактна особа:
Гарбар Володимир Миколайович +380503750855 tender@sowa.com.ua
-
Адреса:
34500, Україна, Рівненська область, Сарни, вул. Широка, 37
Початкова пропозиція
299 290.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 290.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
26
Скарги
0
Фізична особа -підприємець Жарська Галина Йосипівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2330506027
-
Контактна особа:
Жарська Галина Йосипівна 380939103548, 380975876763,380939103548 4033258@mail.ru
-
Адреса:
35312, Україна, Рівненська область, смт. Клевань, вул. Сагайдачного, будинок 77
Початкова пропозиція
385 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
385 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю -фірма "Кортакоз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13993936
-
Контактна особа:
Дашкель Олександр Володимирович 380976591003, kortakoz_bud@ukr.net
-
Адреса:
35701, Україна, Рівненська область, Здолбунів, вул. Лесі Українки, 6В
Початкова пропозиція
387 688.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
387 688.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f587f112363495f84408fd6bd62c2e8
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-12-002255-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Номер договору:
500
Сума договору:
257 998.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
17.12.2018 16:33
Статус:
Підписаний