-
Відкриті торги
-
КЕП
Персональний комп'ютер/ноутбук
257 998.80
UAH з ПДВ
Номер:
6f587f112363495f84408fd6bd62c2e8
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-12-002255-a-c1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПРОТЕХ-ІТ-УКРАЇНА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
500
Дата підписання:
17.12.2018 16:33
Період дії договору:
17.12.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
257 998.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 257 998.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп'ютер/ноутбук для учня
Кількість
18 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
34314, Україна, Рівненська область, Володимирецький р-н, с.Степангород, вул.Шевченка, 59, Степангородський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області
На карті
Персональний комп'ютер/ноутбук для вчителя
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
34314, Україна, Рівненська область, Володимирецький р-н, с.Степангород, вул.Шевченка, 59, Степангородський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради Рівненської області
На карті