-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Апарат для терморезисторного зварювання
Тендер Prozorro UA-2025-12-12-018699-a
Завершена
119 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
3fd0f29b8de04d23b173b24d12bc81b5
Внутрішній номер закупівлі:
27544700
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-12-018699-a
Замовник:
КП "Дрогобичводоканал" Дрогобицької міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348910
-
Адреса:
82103, Україна, Львівська область, місто Дрогобич, вулиця Ю. Федьковича, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лепак Тарас Андрійович +380324451274 drohvoda_tender@mail.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
119 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.12.2025 16:08 - 17.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
12.12.2025 16:08 - 20.12.2025 10:00
Аукціон:
з 22.12.2025 14:16
Період кваліфікації:
20.12.2025 10:00 - 24.12.2025 11:32
Період завантаження договору:
30.12.2025 00:00 - 09.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴119 700.00 Апарат для терморезисторного зварювання