• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Апарат для терморезисторного зварювання

Оголошено тендер

119 700.00 UAH
Номер: 17d8740da3764140be747e84fdf5ce87
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-12-023303-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Дрогобичводоканал" Дрогобицької міської ради Львівської області
Замовник: КП "Дрогобичводоканал" Дрогобицької міської ради Львівської області
Очікувана вартість: 119 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Апарат для терморезисторного зварювання
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилювання
Дата опублікування: 12.12.2025 15:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума119 700.00 UAH