• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 2

Електрична енергія код згідно ДК 021:2015– 09310000-5 Електрична енергія

Завершена

1 995 586.53 UAH з ПДВ
Номер: 0a515083cf1e4eff9204d68f261f47fc
Внутрішній номер закупівлі: 27530288
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-12-004106-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
Контактна особа: Лариса Буднік +444867178 larisa.budnik.70@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 995 586.53 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.12.2025 10:35 - 17.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 12.12.2025 10:35 - 20.12.2025 10:00
Аукціон: з 22.12.2025 15:03
Період кваліфікації: 20.12.2025 10:00 - 24.12.2025 19:18
Період завантаження договору: 30.12.2025 00:00 - 09.01.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 995 586.53 Електрична енергія код згідно ДК 021:2015-09310000-5-Електрична енергія