-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія код згідно ДК 021:2015– 09310000-5 Електрична енергія
Оголошено тендер
1 995 586.53
UAH
Номер:
aa4c6fe12357453eb712101953d638bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-12-003021-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21608289
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, буд. 50-52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДИРЕКЦІЯ БУДИНКУ ДЕРЖАВНИХ ХУДОЖНІХ КОЛЕКТИВІВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21608289
-
Адреса:
01032, Україна, м. Київ, м. Київ, бул. Тараса Шевченка, буд. 50-52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 995 586.53 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія код згідно ДК 021:2015– 09310000-5 Електрична енергія
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022р. № 1178; джерело фінансування – державний бюджет – 943 300,00 грн., власні кошти – 1 052 286, 53 грн.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.12.2025 09:45
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Сума1 052 286.53 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписУ зв'язку з відсутністю технічної можливості зазначити код КПК на 2026 рік (так як він взагалі відсутній в системі і не доданий ДП ПРОЗОРО до переліку кодів КПК на 2026 рік), Замовник зазначає код КПК на 2025 рік - 3801120
Код класифікації видатківКПК-2025:3801120 - Фінансова підтримка національних художніх колективів, концертних організацій та їх дирекції, національних і державних циркових організацій
Сума943 300.00 UAH