• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради

Завершена

23 827.30 UAH без ПДВ
Номер: 50f4e03de3be48bd8902d2a64847fc99
Внутрішній номер закупівлі: 27527260
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-12-001070-a   
Замовник: ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Валентина Шевчук +380983233993 pilipovichizakupki@ukr.net http://pylypovychi-zosh.zt.sch.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Ідентифікатор закупівлі UA-2025-12-03-017874-a Дана закупівля була автоматично відмінена електронною системою закупівель “11” грудня 2025року внаслідок неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах.
Очікувана вартість: 23 827.30 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання 12.12.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 11760, Україна, Житомирська область, с.Пилиповичі, Шкільна 1 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
САВЧУК СВІТЛАНА ІВАНІВНА
Ціна пропозиції 23 827.30 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.12.2025 09:13
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d0da11b40bed42469a17646ba46c04c2
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-12-001070-a-b1
Постачальник: САВЧУК СВІТЛАНА ІВАНІВНА
Номер договору: №45
Сума договору: 23 827.30 UAH без ПДВ
Період дії договору: 12.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 12.12.2025 08:00
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s