• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради

Оголошено тендер

23 827.30 UAH
Номер: d3a2c3e8dd97489b9c0995d63c1d8795
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-12-000990-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ПИЛИПОВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 23 827.30 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів, учнів пільгових категорій 5-8 класів Пилиповицького ліцею Звягельської міської ради
Примітки: Підстава для здійснення замовником закупівлі відповідно до пункту 13 Особливостей — підпункт 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 12.12.2025 08:51
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПилиповичі
Сума9 502.90 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1403 - Забезпечення харчуванням учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяПилиповичі
Сума14 324.40 UAH