-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Надання доступу до мережі Інтернет
Тендер Prozorro UA-2025-12-11-017881-a
Завершена
34 080.00
UAH з ПДВ
Номер:
cc347a0e4e254d5aaa41e42d58b509e3
Внутрішній номер закупівлі:
27519878
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-11-017881-a
Замовник:
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04404556
-
Адреса:
31530, Україна, Хмельницька область, селище Меджибіж, вулиця Святотроїцька, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Білоус Олеся Дмитрівна +380969100545 medg_ekon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
34 080.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2025 15:51 - 16.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2025 15:51 - 19.12.2025 00:00
Аукціон:
з 19.12.2025 14:02
Період кваліфікації:
19.12.2025 00:00 - 19.12.2025 14:13
Період завантаження договору:
25.12.2025 00:00 - 04.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 080.00 Надання доступу до мережі Інтернет