-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання доступу до мережі Інтернет
Оголошено тендер
34 080.00
UAH
Номер:
77a5bb25e14b4ef7b23ec3430ad5b071
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-11-017849-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04404556
-
Адреса:
31530, Україна, Хмельницька область, селище Меджибіж, вулиця Святотроїцька, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04404556
-
Адреса:
31530, Україна, Хмельницька область, селище Меджибіж, вулиця Святотроїцька, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
34 080.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Надання доступу до мережі Інтернет
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.12.2025 14:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМеджибіж
Сума10 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяМеджибіж
Сума6 240.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяМеджибіж
Сума17 040.00 UAH