• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ

Торги не відбулися

1 500 628.80 UAH з ПДВ
Номер: 8abf1af7c2754237bcdc44974038bcaf
Внутрішній номер закупівлі: 27503571
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-11-001598-a   
Замовник: МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
Контактна особа: Ольга Граматик +380482349067 sanodsns@gmail.com http://mrcodeskyi.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 500 628.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.12.2025 09:37 - 16.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 11.12.2025 09:37 - 19.12.2025 09:00
Аукціон: з 22.12.2025 13:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 500 628.80 Природний газ