• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

1 500 628.80 UAH
Номер: 47509ecbd0d8465abed4b428b1406f9c
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-10-025625-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
Замовник: МЕДИЧНИЙ РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР "ОДЕСЬКИЙ"
Очікувана вартість: 1 500 628.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 10.12.2025 16:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 88 тисяча кубічних метрів
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описзагальний спеціальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2025:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума1 500 628.80 UAH