-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-023943-a
Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Торги не відбулися
45 064.00
UAH з ПДВ
Номер:
6d762e47eb084d019a957b14ef81f7e5
Внутрішній номер закупівлі:
27501981
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-023943-a
Замовник:
Комунальний заклад "Місцева пожежна охорона" Воскресенської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26301058
-
Адреса:
57220, Україна, Миколаївська область, село Пересадівка, провул. П'ятанчука,1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Курган +380689707527 kurgansv17bug@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
45 064.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.12.2025 15:02 - 16.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2025 15:02 - 19.12.2025 00:00
Аукціон:
з 19.12.2025 11:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴45 064.00 Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання