-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Оголошено тендер
45 064.00
UAH
Номер:
f5f6e2dede5a41cebaf0ef90391b2ae3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-10-029154-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Місцева пожежна охорона" Воскресенської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26301058
-
Адреса:
57220, Україна, Миколаївська область, село Пересадівка, провул. П'ятанчука,1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Місцева пожежна охорона" Воскресенської селищної ради Миколаївської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26301058
-
Адреса:
57220, Україна, Миколаївська область, село Пересадівка, провул. П'ятанчука,1А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
45 064.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Примітки:
Протипожежне обладнання, код ДК 021:2015 (CPV): 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
10.12.2025 23:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Багатофункціональний інструмент рятувальника Hooligan з цвяходером темний, довжина 762мм (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Багатофункціональний інструмент рятувальника Hooligan з різаком, довжина 1067мм (або еквівалент)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8130 - Забезпечення діяльності місцевої та добровільної пожежної охорони
Адміністративно-територіальна класифікаціяПересадівка
Сума45 064.00 UAH