-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з охорони об’єкту
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-018997-a
Завершена
1 281 150.00
UAH з ПДВ
Номер:
954a2d6c816f41dd98246de3c42a1b59
Внутрішній номер закупівлі:
27497059
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-018997-a
Замовник:
Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328528
-
Адреса:
39631, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Київська, 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шиндель Юлія Сергіївна +380930099140 s.yarik80@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 281 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 16:20 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 16:20 - 18.12.2025 09:00
Аукціон:
з 19.12.2025 13:27
Період кваліфікації:
18.12.2025 09:00 - 19.12.2025 11:49
Період завантаження договору:
25.12.2025 00:00 - 04.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 281 150.00 Послуги з охорони об’єкту