-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з охорони об’єкту
Оголошено тендер
1 281 150.00
UAH
Номер:
61d9d860bbe148fbbdcca83f3e025004
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-10-022811-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328528
-
Адреса:
39631, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Київська, 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство «Кременчуцьке тролейбусне управління імені Л.Я.Левітана» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328528
-
Адреса:
39631, Україна, Полтавська область, місто Кременчук, вулиця Київська, 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 281 150.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з охорони об’єкту
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
Дата опублікування:
10.12.2025 16:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Контрольно-пропускний пункт
Кількість
8760 людино-година
Період постачання
до 31.12.2026
Територія тролейбусного управління
Кількість
5475 людино-година
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 281 150.00 UAH