-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Надання доступу до мережі Інтернет
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-018783-a
Завершена
110 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
448b967f0f3a4de0932acdb1441ea137
Внутрішній номер закупівлі:
27496876
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-018783-a
Замовник:
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04404556
-
Адреса:
31530, Україна, Хмельницька область, селище Меджибіж, вулиця Святотроїцька, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Білоус Олеся Дмитрівна +380969100545 medg_ekon@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
110 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 16:16 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 16:16 - 18.12.2025 00:00
Аукціон:
з 18.12.2025 15:07
Період кваліфікації:
18.12.2025 00:00 - 19.12.2025 15:45
Період завантаження договору:
25.12.2025 00:00 - 04.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 700.00 Надання доступу до мережі Інтернет