-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання доступу до мережі Інтернет
Оголошено тендер
110 700.00
UAH
Номер:
4392f87eaf7145c59ce40e883de01751
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-10-021764-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04404556
-
Адреса:
31530, Україна, Хмельницька область, селище Меджибіж, вулиця Святотроїцька, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04404556
-
Адреса:
31530, Україна, Хмельницька область, селище Меджибіж, вулиця Святотроїцька, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
110 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Надання доступу до мережі Інтернет
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
72410000-7 Послуги провайдерів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.12.2025 15:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяМеджибіж
Сума48 300.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяМеджибіж
Сума19 200.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМеджибіж
Сума4 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяМеджибіж
Сума28 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1080 - Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяМеджибіж
Сума4 800.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяМеджибіж
Сума4 800.00 UAH