-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (демпферні опори стрілочного переводу, трубки пантографу, приводи пісочниці, втулки, перемикачі, фіксатори, датчики, клапани тиску, крани рівня підлоги)
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-012477-a
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
bb18e8b481134d06ab4c97c7f9665e0c
Внутрішній номер закупівлі:
27490589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-012477-a
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Наталія Маєва +380753201173 tender1met@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 14:08 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 14:08 - 18.12.2025 00:00
Аукціон:
з 18.12.2025 12:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (демпферні опори стрілочного переводу, трубки пантографу, приводи пісочниці, втулки, перемикачі, фіксатори, датчики, клапани тиску, крани рівня підлоги)