-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (демпферні опори стрілочного переводу, трубки пантографу, приводи пісочниці, втулки, перемикачі, фіксатори, датчики, клапани тиску, крани рівня підлоги)
Оголошено тендер
600 000.00
UAH
Номер:
65335a79b09245218cbdfc1bddd99ed1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-10-015488-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП ММР "Миколаївелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328468
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Євгена Єщенка, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів (демпферні опори стрілочного переводу, трубки пантографу, приводи пісочниці, втулки, перемикачі, фіксатори, датчики, клапани тиску, крани рівня підлоги)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Дата опублікування:
10.12.2025 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума600 000.00 UAH