-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-011918-a
Завершена
224 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
45add2ecd25b41b9971499d45e5e2a0d
Внутрішній номер закупівлі:
27490032
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-011918-a
Замовник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Залевська Валентина Олександрівна +380486121043 selychna5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
224 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 14:01 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 14:01 - 18.12.2025 00:00
Аукціон:
18.12.2025 13:19 - 18.12.2025 13:42
Період кваліфікації:
18.12.2025 13:42 - 19.12.2025 09:15
Період завантаження договору:
25.12.2025 00:00 - 04.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴224 000.00 Дизельне паливо (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)