-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Оголошено тендер
224 000.00
UAH
Номер:
8303b69962ba4c428764574747d7b80a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-10-014582-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Окнянська селищна рада Подільського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04379924
-
Адреса:
67900, Україна, Одеська область, смт Окни, вул. Незалежності, 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
224 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.12.2025 13:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо (Код за ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти)
Кількість
4000 літр
Період постачання
до 31.12.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяОкни
Сума224 000.00 UAH