-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-011128-a
Закупівля здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»( зі змінами та доповненнями)
Торги не відбулися
195 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
da1a24201acc4fee9db25711cbe75d40
Внутрішній номер закупівлі:
27489247
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-011128-a
Замовник:
Відділ освіти Дружбівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41071240
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, м. Хутір-Михайлівський, вул. Михайлівська, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Горбач +380973932157 buhosv3@ukr.net http://druzhba.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
195 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 13:32 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 13:32 - 18.12.2025 12:00
Аукціон:
з 19.12.2025 13:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴195 000.00 Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)