-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Оголошено тендер
195 000.00
UAH
Номер:
99ec3d128a554f9ea82753f9d818c752
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-10-013081-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Дружбівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41071240
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, м. Хутір-Михайлівський, вул. Михайлівська, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Дружбівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41071240
-
Адреса:
41220, Україна, Сумська область, м. Хутір-Михайлівський, вул. Михайлівська, 43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
195 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія за кодом ( ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)-09310000-5 ( електрична енергія)
Примітки:
Закупівля на потребу 2026 р.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
10.12.2025 13:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:5031 - Розвиток здібностей у дітей та молоді з фізичної культури та спорту комунальними дитячо-юнацькими спортивними школами
Адміністративно-територіальна класифікаціяХутір-Михайлівський
Сума39 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяХутір-Михайлівський
Сума156 000.00 UAH