-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо» (відповідний код ДК 021:2015 – 09123000-7 – «Природний газ»)
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-009815-a
Торги не відбулися
204 631.20
UAH з ПДВ
Номер:
1f87c38db0a6454697a999f5995d5656
Внутрішній номер закупівлі:
27487948
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-009815-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЯТИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ" ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42096837
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н, с-ще Делятин, вулиця ЛУГИ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Малярчук +380968696260 igormaliarchuk318@gmail.com https://delyatyn.lic.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
204 631.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 12:51 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 12:51 - 18.12.2025 10:00
Аукціон:
з 19.12.2025 12:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴204 631.20 Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо» (відповідний код ДК 021:2015 – 09123000-7 – «Природний газ»)