-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо» (відповідний код ДК 021:2015 – 09123000-7 – «Природний газ»)
Оголошено тендер
204 631.20
UAH
Номер:
00039c842f30456e8eb5384d004d9ac6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-10-011781-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЯТИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ" ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42096837
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н, с-ще Делятин, вулиця ЛУГИ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЯТИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ПЛАНОВОГО ЛІКУВАННЯ ТА РЕАБІЛІТАЦІЇ" ДЕЛЯТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42096837
-
Адреса:
78442, Україна, Івано-Франківська область, Надвірнянський р-н, с-ще Делятин, вулиця ЛУГИ, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
204 631.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ - код ДК 021:2015 - 09120000-6 – «Газове паливо» (відповідний код ДК 021:2015 – 09123000-7 – «Природний газ»)
Примітки:
Закупівля природного газу здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету для КНП "Делятинська міська лікарня планового лікування та реабілітації" Делятинської селищної ради з 01.01.2026 року по 31.03.2026 року включно.
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
10.12.2025 12:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяДелятин
Сума204 631.20 UAH