-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Газове паливо (природний газ) (код за ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-009125-a
Торги не відбулися
215 033.29
UAH з ПДВ
Номер:
a8001c710505481a9be49703d04106e7
Внутрішній номер закупівлі:
27487266
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-009125-a
Замовник:
Хоростківська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
21157740
-
Адреса:
48240, Україна, Тернопільська область, місто Хоростків, вул. Князя Володимира, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Качуровська +380988854695 horrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
215 033.29 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 12:30 - 15.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 12:30 - 18.12.2025 08:00
Аукціон:
з 19.12.2025 12:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴215 033.29 Газове паливо ( природний газ)