• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Газове паливо (природний газ) (код за ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо)

Оголошено тендер

215 033.29 UAH
Номер: 2b4cfe27de854c26a2d92e4b28c77764
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-10-010837-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Хоростківська міська рада
Замовник: Хоростківська міська рада
Очікувана вартість: 215 033.29 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Газове паливо (природний газ) (код за ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 10.12.2025 12:14

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 12610 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяХоростківська
Сума215 033.29 UAH