• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)

Закупівля здійснюється на очікувану вартість відповідно до потреби на січень – березень 2026 року, згідно з вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Торги не відбулися

238 736.40 UAH з ПДВ
Номер: 4a10371a54104511a8bf80046db8c700
Внутрішній номер закупівлі: 27474103
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-09-018903-a   
Замовник: Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Контактна особа: Зінченко Алла Василівна +380463921383 osvita-sribne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 238 736.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.12.2025 16:29 - 14.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.12.2025 16:29 - 17.12.2025 00:00
Аукціон: з 17.12.2025 15:24

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴238 736.40 Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)