• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)

Оголошено тендер

238 736.40 UAH
Номер: b4794e3b21cb48f7a75aca4cb1575e17
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-09-022274-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Замовник: Відділ освіти,сім'ї, молоді та спорту Срібнянської селищної ради
Очікувана вартість: 238 736.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ (код за ЄЗС ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо)
Примітки: Закупівля здійснюється на очікувану вартість відповідно до потреби на січень – березень 2026 року, згідно з вимогами Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням положень постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 09.12.2025 15:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСрібне
Сума238 736.40 UAH