• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо - Природний газ

Торги не відбулися

306 946.80 UAH з ПДВ
Номер: edb7fcf317aa4bbd917cae64e62b1792
Внутрішній номер закупівлі: 27471108
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-09-015900-a   
Замовник: «Магальський дитячий будинок-інтернат»
Контактна особа: Holubiak Iryna +380373361321 det_dom_magala@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 306 946.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 09.12.2025 15:18 - 14.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 09.12.2025 15:18 - 17.12.2025 00:00
Аукціон: з 17.12.2025 13:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴306 946.80 ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо - Природний газ