-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо - Природний газ
Оголошено тендер
306 946.80
UAH
Номер:
24df30e8dc13427187670530b0df70ad
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-09-018980-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
«Магальський дитячий будинок-інтернат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190018
-
Адреса:
60313, Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Магала, вул. Нандріша Грігорія , буд. 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
«Магальський дитячий будинок-інтернат»
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190018
-
Адреса:
60313, Україна, Чернівецька область, Чернівецький район, с. Магала, вул. Нандріша Грігорія , буд. 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
306 946.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо - Природний газ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
09.12.2025 15:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:3101 - Забезпечення соціальними послугами стаціонарного догляду з наданням місця для проживання дітей з вадами фізичного та розумового розвитку
Адміністративно-територіальна класифікаціяМагала
Сума306 946.80 UAH