-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Гальванічні елементи
Тендер Prozorro UA-2025-12-09-006369-a
Торги відмінено
396 017.00
UAH з ПДВ
Номер:
650e75b7290f4829a065511355182b21
Внутрішній номер закупівлі:
27461599
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-09-006369-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Мошиченко +380444810807 t.moshychenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
31410000-3 Гальванічні елементиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
396 017.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.12.2025 11:23 - 14.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
09.12.2025 11:23 - 17.12.2025 09:00
Аукціон:
18.12.2025 14:19 - 18.12.2025 14:42
Період кваліфікації:
з 18.12.2025 14:42
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
e51f992b6d7946428ef2bbfa91c7feba
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У зв’язку зі зверненням директора департаменту технічних стандартів та сервісів Бруснікіна Андрія, ініціатора закупівлі: через допущену при складанні Технічного завдання помилку, а саме некоректно зазначені розміри необхідного товару – вказані неіснуючі розміри «4.5х10,5мм» для батарейок типу ААА, що призвело до плутанини потенційних учасників закупівлі і до помилок в пропозиціях обох учасників, які подали свої пропозиції та неможливістю виправити її.
Період оскарження:
25.12.2025 16:36 - 05.01.2026 00:00
Дата опублікування:
25.12.2025 16:36
Дата виконання:
05.01.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴396 017.00 Гальванічні елементи