-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Гальванічні елементи
Оголошено тендер
396 017.00
UAH
Номер:
e547b39929eb40d5a48907ded755b878
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-12-03-021616-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
396 017.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Гальванічні елементи
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
31410000-3 Гальванічні елементи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
03.12.2025 15:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3802080 - Фінансова підтримка Національної суспільної телерадіокомпанії України
Сума396 017.00 UAH