-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2025-12-08-019456-a
Торги не відбулися
289 894.20
UAH з ПДВ
Номер:
b12e1ee7f3eb4298b7a1cf3c12f0231f
Внутрішній номер закупівлі:
27452851
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-08-019456-a
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Шеремет +380975039433 5039433@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
289 894.20 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2025 17:34 - 13.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2025 17:34 - 16.12.2025 00:00
Аукціон:
з 16.12.2025 13:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴289 894.20 ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)