• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)

Оголошено тендер

289 894.20 UAH
Номер: ec6e3b82b10542d5953ad2d41e88a8c2
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-08-023820-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
Замовник: МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
Очікувана вартість: 289 894.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 08.12.2025 17:20

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 17000 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяБердичів
Сума289 894.20 UAH