-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прокат техніки з оператором
Тендер Prozorro UA-2025-12-08-015227-a
Завершена
1 000 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
c1dff18c330542f4a0daf04bbf4bf7c5
Внутрішній номер закупівлі:
27448636
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-08-015227-a
Замовник:
Підгороднянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
14029197
-
Адреса:
47751, Україна, Тернопільська область, Тернопільський р-н село Підгородне, вул. Бережанська, будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зінов'єв Дмитро Юрійович 380679917453 tender_pidgorodnesrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2025 15:41 - 13.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2025 15:41 - 16.12.2025 00:00
Аукціон:
з 16.12.2025 15:00
Період кваліфікації:
16.12.2025 00:00 - 16.12.2025 16:06
Період завантаження договору:
22.12.2025 00:00 - 01.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 000 000.00 Прокат техніки з оператором