• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Прокат техніки з оператором

Оголошено тендер

1 000 000.00 UAH
Номер: 22ce3afed36447d7b73877a4251deaed
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-12-08-018639-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Підгороднянська сільська рада
Замовник: Підгороднянська сільська рада
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Прокат техніки з оператором
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 45520000-8 Прокат обладнання з оператором для виконання земляних робіт
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 08.12.2025 15:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяПідгороднє
Сума1 000 000.00 UAH