-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з прибирання території парку «Саксаганський»
Тендер Prozorro UA-2025-12-08-013510-a
Завершена
1 226 122.70
UAH з ПДВ
Номер:
f89d578bddf44e49a1422f96b70efbbd
Внутрішній номер закупівлі:
27446985
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-08-013510-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42155106
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90610000-6 Послуги з прибирання та підмітання вулицьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 226 122.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.12.2025 14:52 - 13.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
08.12.2025 14:52 - 16.12.2025 00:00
Аукціон:
з 16.12.2025 12:42
Період кваліфікації:
16.12.2025 00:00 - 19.12.2025 14:02
Період завантаження договору:
25.12.2025 00:00 - 04.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 226 122.70 Послуги з благоустрою населених пунктів: послуги з прибирання території парку «Саксаганський»